Registrace autorů všech příspěvků do

Světa očima Čechů a Slováků

 

Zvolte si prosím podpis (jméno skutečné, pseudonym, značku - může být s háčky, čárkami a mezerami), kterým budou všechny Vaše příspěvky podepsány a heslo (bez háčků a čárek), kterým se budete prokazovat při jejich přidávání. Podpis bude prostě sloužit jako Vaše ID - uživatelské jméno SOČS. Vaši e-mail adresu je třeba uvést pouze jednou, při registraci. Nikde se neobjeví na stránkách SOČS (pokud ji tedy sami nenapíšete přímo do textu Vašeho příspěvku). Takto bude Vaše adresa chráněna před zneužitím spamery. Přesto Vám čtenáři SOČS budou moci i bez znalosti Vaší adresy psát (po kliknutí na Váš podpis, který se objeví pod nadpisem nebo na konci Vašeho příspěvku). Vy se pak můžete sami rozhodnout komu odpovídat (a tedy sdělit Vaší adresu). Vaše adresa bude při registraci též automaticky přihlášena k zasílání novinek SOČS (z čehož se snadno lze odhlásit zde). K žádným jiným účelům použita nebude.

Registrace autorů je dvoukroková: Nejprve vepište Vaši e-mail adresu a odešlete. Na udanou adresu Vám vzápětí přijde ověřovací kód, který okopírujete do druhého formuláře (nebo jednoduše kliknete na příslušný odkaz v ověřovacím e-mailu, umožňuje-li to Váš poštovní program), zvolíte si podpis a heslo a opět odešlete. Tím bude Vaše registrace zakončena. Vaši e-mail adresu a heslo je možno kdykoliv změnit pomocí dalších fomulářů na této stránce.

Heslo si dobře zapamatujte/zaznamenejte. Hesla jsou uložena jen zašifrovaná. Zapomenuté heslo tudíž nelze nijak obnovit, pouze lze požádat o jeho vymazání a znovu se zaregistrovat. Kontakt pro případ problémů.

 

Nový autor: 1. krok: Zadejte Vaši e-mail adresu:
Nový autor: 2. krok: Zadejte ověřovací kód; zvolte si podpis a heslo:
Ověřovací kód, který Vám byl zaslán e-mailem:
Podpis:
Heslo:     Zopakovat heslo:
Změna hesla:
Podpis:
Staré heslo:
Nové heslo:     Zopakovat nové heslo:
Změna e-mail adresy: 1. krok: Zadejte Váš podpis, heslo a novou e-mail adresu:
Podpis:     Heslo:
Nová e-mail adresa:
Změna e-mail adresy: 2. krok: Zadejte ověřovací kód, zaslaný e-mailem:
Ověřovací kód: