Registrace autorů příspěvků
Česko-Slovenského Oznamníku pro Winnipeg
 
Zvolte si prosím podpis (jméno skutečné, pseudonym, značku - může být s háčky, čárkami a mezerami), kterým budou všechny Vaše příspěvky podepsány a heslo (žádné háčky a čárky), kterým se budete prokazovat při jejich přidávání. Podpis bude prostě sloužit jako Vaše ID - uživatelské jméno. Vaši e-mail adresu je třeba uvést pouze jednou, při registraci. Nikde se neobjeví na stránkách Oznamníku (pokud ji tedy sami nenapíšete přímo do textu Vašeho příspěvku). Takto bude Vaše adresa chráněna před zneužitím spamery. Přesto Vám čtenáři Oznamníku budou moci i bez znalosti Vaší adresy psát. Vy se pak můžete sami rozhodnout komu odpovídat (a tedy sdělit Vaší adresu). Vaše adresa bude při registraci též automaticky přihlášena k zasílání všech nových příspěvků (z čehož se snadno lze odhlásit zde). K žádným jiným účelům použita nebude.

Registrace autorů je dvoukroková: Nejprve vepište Vaši e-mail adresu a odešlete. Na udanou adresu Vám vzápětí přijde ověřovací kód, který okopírujete do druhého formuláře, zvolíte si podpis a heslo a opět odešlete. Tím bude Vaše registrace zakončena. Vaši e-mail adresu a heslo je možno kdykoliv změnit pomocí dalších fomulářů na konci této stránky.

Heslo si dobře zapamatujte/zaznamenejte. Hesla jsou uložena jen zašifrovaná. Zapomenuté heslo tudíž nelze nijak obnovit, pouze lze požádat o jeho vymazání a znovu se zaregistrovat! E-mail pro případ problémů.

Nový autor: 1. krok: Zadejte Vaši e-mail adresu:
Nový autor: 2. krok: Zadejte ověřovací kód; zvolte si podpis a heslo:
Ověřovací kód, který Vám byl zaslán e-mailem:
Podpis:
Heslo:     Zopakovat heslo:
Seznam autorů je veden společně s SOČS, autoři zaregistrovaní zde i v SOČS mohou publikovat v obou částech. Rozdíl je jen v tom, ze autor zaregistrovaný zde je automaticky zapsán jen do seznamu abonentů Oznamníku pro Winnipeg, zatímco autor zaregistrovaný v SOČS je automaticky zapsán jen do seznamu abonentů SOČS.
Změna hesla:
Podpis:
Staré heslo:
Nové heslo:     Zopakovat nové heslo:
Změna e-mail adresy: 1. krok: Zadejte Váš podpis, heslo a novou e-mail adresu:
Podpis:     Heslo:
Nová e-mail adresa:
Změna e-mail adresy: 2. krok: Zadejte ověřovací kód, zaslaný e-mailem:
Ověřovací kód:

Oznamnik Winnipeg